- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Esterāhatgāh-e Şan‘at-e Naft
Aktuální počasí Esterāhatgāh-e Şan‘at-e Naft
Aktuální počasí přímo pro město Esterāhatgāh-e Şan‘at-e Naft. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
