Aktuální počasí Estenfeld
Aktuální počasí přímo pro město Estenfeld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 12. 5. (10:00) do 12. 5. (20:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
