Aktuální počasí Estenfeld
Aktuální počasí přímo pro město Estenfeld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 12. 5. (10:00) do 12. 5. (20:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
