- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Eslāmābād
Aktuální počasí Eslāmābād
Aktuální počasí přímo pro město Eslāmābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 19°C |
