- Počasí
- Kazachstán
- Aqmola
- Esil
Aktuální počasí Esil
Aktuální počasí přímo pro město Esil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | -1°C |
