- Počasí
- Kyrgyzstán
- Osh
- Eshme
Aktuální počasí Eshme
Aktuální počasí přímo pro město Eshme. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
