Aktuální počasí Erula
Aktuální počasí přímo pro město Erula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 12. 5. (17:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
