- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Erjieling
Aktuální počasí Erjieling
Aktuální počasí přímo pro město Erjieling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
