- Počasí
- Čínská lidová republika
- Inner Mongolia
- Eridunwula
Aktuální počasí Eridunwula
Aktuální počasí přímo pro město Eridunwula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 17°C |
