- Počasí
- Gruzie
- Samegrelo and Zemo Svaneti
- Erget’a
Aktuální počasí Erget’a
Aktuální počasí přímo pro město Erget’a. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
