- Počasí
- Turecko
- Afyonkarahisar
- Erenler
Aktuální počasí Erenler
Aktuální počasí přímo pro město Erenler. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
