- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Erátyra
Aktuální počasí Erátyra
Aktuální počasí přímo pro město Erátyra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 14. 5. (01:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
