- Počasí
- Libanon
- Mont-Liban
- Er Roûss
Aktuální počasí Er Roûss
Aktuální počasí přímo pro město Er Roûss. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
