- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Eomso
Aktuální počasí Eomso
Aktuální počasí přímo pro město Eomso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
