- Počasí
- Kongo [Republika]
- Likouala
- Enyellé
Aktuální počasí Enyellé
Aktuální počasí přímo pro město Enyellé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
