- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Ensheim
Aktuální počasí Ensheim
Aktuální počasí přímo pro město Ensheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (12:00) do 30. 3. (20:00)
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
