- Počasí
- Kuba
- Sancti Spíritus
- Ensenada El Masío
Aktuální počasí Ensenada El Masío
Aktuální počasí přímo pro město Ensenada El Masío. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
