- Počasí
- Nizozemsko
- Overijssel
- Enschede
Aktuální počasí Enschede
Aktuální počasí přímo pro město Enschede. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (18:00) do 2. 5. (22:00)
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
