Aktuální počasí Ens
Aktuální počasí přímo pro město Ens. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (18:00) do 2. 5. (22:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
