- Počasí
- Rakousko
- Upper Austria
- Englfing
Aktuální počasí Englfing
Aktuální počasí přímo pro město Englfing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 26. 5. (00:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
