Aktuální počasí Engeløya
Aktuální počasí přímo pro město Engeløya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -3°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 86 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 1°C |
