- Počasí
- Litva
- Tauragė County
- Endriušiai
Aktuální počasí Endriušiai
Aktuální počasí přímo pro město Endriušiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 5. (13:00) do 26. 5. (21:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
