- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Endingen
Aktuální počasí Endingen
Aktuální počasí přímo pro město Endingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí do 1. 5. (00:00)
Námraza
Platí od 1. 5. (02:00) do 1. 5. (07:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 4. (18:00)
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
