- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Encinitas
Aktuální počasí Encinitas
Aktuální počasí přímo pro město Encinitas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
