Aktuální počasí Ence
Aktuální počasí přímo pro město Ence. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 22. 5. (00:00) do 23. 5. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
