Aktuální počasí Emskirchen
Aktuální počasí přímo pro město Emskirchen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 12. 5. (20:00)
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
