- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Emeryville
Aktuální počasí Emeryville
Aktuální počasí přímo pro město Emeryville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
