Aktuální počasí Elyovo
Aktuální počasí přímo pro město Elyovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (12:00) do 23. 5. (18:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
