- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Elmenhorst
Aktuální počasí Elmenhorst
Aktuální počasí přímo pro město Elmenhorst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 29. 4. (07:00)
2°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 10°C |
