- Počasí
- Spojené státy americké
- Washington
- Elk Plain
Aktuální počasí Elk Plain
Aktuální počasí přímo pro město Elk Plain. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
