- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Elizabeth Downs
Aktuální počasí Elizabeth Downs
Aktuální počasí přímo pro město Elizabeth Downs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
