Aktuální počasí Elim
Aktuální počasí přímo pro město Elim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 5. (09:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
