- Počasí
- Turecko
- Kırıkkalská provincie
- Elifoğlu
Aktuální počasí Elifoğlu
Aktuální počasí přímo pro město Elifoğlu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 17°C |
