- Počasí
- Mexiko
- Guanajuato
- El Varal
Aktuální počasí El Varal
Aktuální počasí přímo pro město El Varal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 22°C |
