Aktuální počasí El Salgadeño
Aktuální počasí přímo pro město El Salgadeño. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
