- Počasí
- Libanon
- Mont-Liban
- El Ouardânîyé
Aktuální počasí El Ouardânîyé
Aktuální počasí přímo pro město El Ouardânîyé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
