Aktuální počasí El Gavilán
Aktuální počasí přímo pro město El Gavilán. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 26°C |
