- Počasí
- Mexiko
- Guanajuato
- El Copalillo
Aktuální počasí El Copalillo
Aktuální počasí přímo pro město El Copalillo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 23°C |
