- Počasí
- Mexiko
- Tamaulipas
- El Ciprés
Aktuální počasí El Ciprés
Aktuální počasí přímo pro město El Ciprés. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 27°C |
