- Počasí
- Panama
- Los Santos
- El Bongo
Aktuální počasí El Bongo
Aktuální počasí přímo pro město El Bongo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
