Aktuální počasí El Bajío
Aktuální počasí přímo pro město El Bajío. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
