- Počasí
- Chile
- Maule Region
- El Álamo
Aktuální počasí El Álamo
Aktuální počasí přímo pro město El Álamo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
