- Počasí
- Libanon
- Liban-Nord
- El Aaqbé
Aktuální počasí El Aaqbé
Aktuální počasí přímo pro město El Aaqbé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
