- Počasí
- Libanon
- Liban-Nord
- El Aafs
Aktuální počasí El Aafs
Aktuální počasí přímo pro město El Aafs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
