Aktuální počasí Ekkey
Aktuální počasí přímo pro město Ekkey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
