- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Ekdāla
Aktuální počasí Ekdāla
Aktuální počasí přímo pro město Ekdāla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
