- Počasí
- Libanon
- South Governorate
- Ej Joubié
Aktuální počasí Ej Joubié
Aktuální počasí přímo pro město Ej Joubié. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
