Aktuální počasí Eisenberg
Aktuální počasí přímo pro město Eisenberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 27. 4. (08:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
