- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Eickeloh
Aktuální počasí Eickeloh
Aktuální počasí přímo pro město Eickeloh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
