- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Ehdāla
Aktuální počasí Ehdāla
Aktuální počasí přímo pro město Ehdāla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
